web counter

biuro@ziolkowskiiparnterzy.pl, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  z   

2 000 PLN miesięcznie

Powierzchnie biurowe do wynajęcia

Dostępne od 05.07.2017

PODNAJEM POMIESZCZENIA BIUROWEGO

Zaktualizowane: 04.07.2017. Odsłony: 19955

ID Ref # 15332


Cena do negocjacji: 
Tak
Okres wynajmu:
nieograniczony
Pokoje:
1
Liczba łazienek:
1
Powierzchnia użytkowa:
12 m2
Cena za metr:
166 PLN ⁄ m2
Kondygnacja:
1 Piętro
Opis:
CO OFERUJEMY
Oferujemy Państwu podnajem części lokalu użytkowego (ul. Puławska 257) o wysokim standardzie, stanowiącej oddzielne, w pełni umeblowane pomieszczenie biurowe (gabinet) o powierzchni około 12 m2.
W ramach oferty, poza nieograniczonym dostępem do pomieszczenia biurowego, udostępniamy także do korzystania pomieszczenia wspólne, w tym przestronną recepcję z poczekalnią, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę z prysznicem. Oferta obejmuje również dostęp do Internetu i wszystkie media, tj. energię elektryczną, wodę i ogrzewanie, a także serwis sprzątający biura.
Możliwe jest także korzystanie z sali konferencyjnej (miejsce na 8-10 osób), a także umieszczenie tabliczki informacyjnej z nazwą firmy wewnątrz budynku przy recepcji oraz tabliczki informacyjnej na drzwiach do lokalu.
Cena wynajmu wynosi 2 000,00 zł netto.
Za dodatkową opłatą, ustaloną zależnie od Państwa potrzeb, możemy zapewnić Państwu również dostęp do urządzeń biurowych (ksero, skaner), a także kompleksową obsługę administracyjno-biurową.

OPIS BIURA
Lokal jest położony na pierwszym piętrze i został przystosowany pod działalność biurową. Można się do niego dostać zarówno klatką schodową jak i za pomocą windy. Wnętrze lokalu zostało niedawno odświeżone, jest nowoczesne i estetyczne.
Poza oferowanym pomieszczeniem i pomieszczeniami wspólnymi w lokalu znajdują się również dwa pozostałe pomieszczenia biurowe. Kuchnia została wyposażona w zlew, lodówkę, mikrofalówkę i zmywarkę.
Wejście do gabinetu prowadzi ze wspólnej recepcji. Okna gabinetu wychodzą na południowy zachód, dzięki czemu pomieszczenie jest dobrze naświetlone. Na wyposażenie gabinetu składają się: w pełni samodzielne stanowiska pracy (biurka i krzesła biurowe), zamykane na klucz kontenerki biurkowe oraz zabudowana szafa, które umożliwiają przechowywanie dokumentów i innych materiałów.

OPIS LOKALIZACJI
Budynek, w którym mieści się biuro, położony jest w eleganckim kompleksie apartamentowców Melody Park na Mokotowie w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulicy Puławskiej z ulicą Bacha, w bezpośrednim sąsiedztwie z Parkiem Dolina Służewiecka.
Pętla tramwajowa zlokalizowana jest w odległości około 500 metrów, najbliższa stacja metra (Metro Służew) około 500 metrów.
Budynek jest strzeżony przez całą dobę i objęty systemem monitoringu wizyjnego, całość jest ogrodzona, w hallu głównym mieści się recepcja oraz miejsce dla ochrony. Na parterze budynku mieści się sklep spożywczy. Dodatkowo w kompleksie budynków znajduje się siłownia wraz z sauną, z której można korzystać nieodpłatnie.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe Land, a w pobliżu także Galeria Mokotów oraz centrum biznesowe przy ul. Domaniewskiej. Jest stąd również doskonały dojazd do lotniska Chopina.

KIM JESTEŚMY I CZEGO SZUKAMY
W lokalu prowadzona jest działalność o charakterze biurowym. Szukamy sympatycznego najemcy o biurowym profilu działalności, wpisującego się w naszą kulturę pracy.
Powierzchnie biurowe do wynajęcia, 1 Pokoje, 12m2, 2000 PLN miesięcznie, biuro@ziolkowskiiparnterzy.pl, Warszawa, Województwo mazowieckie 
#pi1 #Powierzchnie biurowe #Warszawa