web counter

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, Białystok, Województwo podlaskie, Polska

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  z   

18 PLN

Pow. handlowo-usługowe na sprzedaż

Dostępne od 18.09.2017

Sprzedam budynek wraz z działką

Zaktualizowane: 18.09.2017. Odsłony: 7921

ID Ref # 15659


Cena do negocjacji: 
Tak
Rodzaj ogłoszenia: 
bezpośrednio
Opis:
Budynek o pow. 6821,21 m2 składa się z dużego segmentu 6-kondygnacyjnego oraz segmentu dwukondygnacyjnego biurowo-socjalnego 379,70m2.
Stan użytkowy nieruchomości jest zgodny z miejscowym planem zagospodarowania , możliwa wszelka działalność.
Nieruchomość położona jest w Białymstoku na osiedlu Białostoczek, przy ulicy Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego6, wyjazd do Augustowa. Ulica i wjazd znajduje się po stronie południowej budynku. Od strony północnej znajduje się budynek garażowy. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej – blokowej i biurowo- handlowej.
Przystanek komunikacji autobusowej jest w pobliżu. Nieruchomość oddalona jest od centrum Białegostoku o około 2 km. Odległość do najbliższych dużych obiektów handlowych 1 km. Odległość od dworca PKP, PKS około 3 km.
Na terenie nieruchomości znajduje się budynek 2-segmentowy biurowo-produkcyjny. Od strony południowej budynek przylega do budynku sąsiedniej nieruchomości na odcinku 10m ( szerokość małego segmentu).
Dojazd i dojście do bramy wjazdowej i wejście do budynku od strony południowej drogą dojazdową o asfaltowej nawierzchni. Nieruchomość jest ogrodzona.
Nieruchomość w ewidencji gruntów i budynków obejmuje działkę nr 474/5; 477;491 obręb 12, oznaczona geodezyjnie jako „BI1B” o powierzchni 7124 m2 .
Teren na którym znajduje się nieruchomość uzbrojony jest w sieć wodociągową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazową oraz elektryczną.

Budynki mają konstrukcję tradycyjną, ściany murowane z cegły, stropy żelbetowe masywne. Stropodach płaski kryty papą. Standard robot wykończeniowych budynku przeciętny.
Konstrukcja budynku tradycyjna. Ściany zewnętrzne murowane z cegły ze wzmacniającymi pilastrami, słupy wewnętrzne konstrukcyjne. Posadzki cementowe/lastryko, na podłogach wykładziny lub płytki PCV . W pomieszczeniach biurowych częściowo wykładzina dywanowa. Stolarka okienna szklona podwójnie w oknach PCV - nowa. Drzwi wewnętrzne drewniane.
Budynek ma następujące instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną oświetleniową i siły, lokalną telefoniczną, internetową – światłowód, odgromową wentylacyjną i ppoż.
Stan techniczny
Jest to budynek wybudowany około 1994 roku. Przeprowadzano remonty bieżące i konserwacje. Przed 5 laty wykonano nowe pokrycie dachu, wymieniono stolarkę okienną, zmodernizowano węzeł centralnego ogrzewania. Budynek wymaga bieżącej konserwacji tynków, i drzwiowej, powłok malarskich.
Pow. handlowo-usługowe na sprzedaż, 18 PLN, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, Białystok, Województwo podlaskie 
#pi1 #Pow. handlowo-usługowe #Białystok