web counter

Wielicka 42, Kraków, Województwo małopolskie, Polska

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  z   

55 PLN miesięcznie

Powierzchnie biurowe do wynajęcia

Dostępne od 01.12.2017

Wynajem - Lokal biurowy w Apartamentowcu

Zaktualizowane: 27.11.2017. Odsłony: 23590

ID Ref # 15917


Cena do negocjacji: 
Tak
Okres wynajmu:
nieograniczony
Liczba łazienek:
1
Powierzchnia użytkowa:
56 m2
Kondygnacja:
1 Piętro
W sumie kondygnacji:
5 Piętra
Opis:
Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 56,55 m^2 w budynku usytuowanym w nowo powstającym kompleksie apartamentowców przy ulicy Wielickiej.

Lokal jest w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Istnieje możliwość wykonania aranżacji wnętrza i realizacji wykończenia przez wynajmującego wg. wytycznych klienta w uzgodnionym budżecie.

LOKALIZACJA: Budynek położony jest w dzielnicy Krakowa-Podgórze. Usytuowany jest w pobliżu przystanków tramwajowych, autobusowych oraz kolejowych (Płaszów i Podgórze) umożliwiających szybki dojazd z i w dowolne miejsce na terenie Krakowa.

BUDYNEK: 5-piętrowy nowoczesny apartamentowiec z podziemnymi i naziemnymi miejscami postojowymi o reprezentacyjnym wyglądzie.

LOKAL: Usytuowany jest na pierwszym piętrze. Składa się z powierzchni użytkowej równej 56,55 m^2 typu open- space oraz zaplecza socjalno-sanitarnego. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację , sanitarną oraz teletechniczną. Ogrzewanie dzięki instalacji MPEC. Istnieje możliwość wykonania klimatyzacji. Wysokość pomieszczeń 300 cm.

Duże witryny wyeksponowane w kierunku ul. Wielickiej zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz pozyskania nowych klientów. Dogodna lokalizacja sprawia, iż jest to doskonała inwestycja dla Ciebie.

CENA: 55 zł netto/ m^2 (do negocjacji).

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.
Powierzchnie biurowe do wynajęcia, 1 Liczba łazienek, 56m2, 55 PLN miesięcznie, Wielicka 42, Kraków, Województwo małopolskie 
#pi1 #Powierzchnie biurowe #Kraków