web counter

Sejny, Województwo podlaskie, Polska

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  z   

1 950 000 PLN

Pow. handlowo-usługowe na sprzedaż

Dostępne od 30.07.2019

RESTAURACJA z 2-ma MIESZKANIAMI

Zaktualizowane: 30.07.2019. Odsłony: 2674

ID Ref # 18041


Rodzaj ogłoszenia: 
bezpośrednio
Powierzchnia użytkowa:
856 m2
Cena za metr:
2278 PLN ⁄ m2
Opis:
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą zespół budynków przeznaczonych na działalność gospodarczą o łącznej powierzchni ok. 856 m kw. oraz domu jednorodzinnego o powierzchni 90 m kw. położonych na 0,75 ha działce w miejscowości Hołny Mejera (woj. podlaskie, gmina Sejny) przy przejściu granicznym z Litwą w Ogrodnikach.
Działka graniczy z drogą krajową nr 16.

Na kompleks budynków składają się:
1. Budynek główny mieszkalno – usługowy nr 1. z restauracją na 40 miejsc, gastronomicznym ogródkiem zewnętrznym na ok 60 miejsc oraz profesjonalnie wyposażoną kuchnią.
Nad restauracją 2 mieszkania po ok.70 m kw każde z kompletnym wyposażeniem (do zamieszkania)
Budynek częściowo podpiwniczony ok. 100 m kw piwnicy z piecem na ekogroszek.
Rok budowy 1997 (po kapitalnym remoncie)
2. Budynek nr II murowano-drewniany o powierzchni 214 m kw. z antresolą, 3 toalety, z ogrzewaniem podłogowym, kotłownią (piec węglowy)
Rok budowy 2006
3. 3. Budynek nr III drewniany z bala (połączony zabudowanym przejściem z budynkiem nr 2) o powierzchni 183,85 m kw, nagrzewnice. Rok budowy 2018.
4. 4. 4. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni 90 m kw
Na terenie domowej posesji znajduje się zabudowany garaż i wiata garażowa na 2 samochody. Posesja jest utwardzona kostką brukową. Parter domu obejmuje kuchnię, salon z wykuszem, toaletę, i pomieszczenia gospodarcze. Na poddaszu znajdują się 2 sypialnie, garderoba i łazienka. Dom częściowo podpiwniczony. Dom posiada własną studnię głębinową, jak również podłączenie do sieci wodociągowej, niezależne przyłącze energetyczne, ogrzewanie kominkowe i piec na eko-groszek.
Dom został wybudowany w 2009 roku.

Wszystkie budynki są wykończone.
Obiekty usługowe wyposażone są w klimatyzację, monitoring, wentylację, niezależne przyłącza energetyczne, internet, sieć wodociągową, studnie głębinową, telefon i kanalizację lokalną.
W obecnej chwili bydynki II i III oddane zostały w dzierżawę dla firmy Vynoteka na okres 10 lat tj. do 2029 roku za miesięczną sumę 6000 zł brutto.
W przypadku sprzedaży, nowy właściciel nieruchomości ma zapewnione utrzymanie finansowe z dzierżawionych budynków na w/w okres.
Budynek główny mieszkalno-usługowy jest w pełni funkcjonujący jako całoroczna restauracja , dobrze prosperująca, z bardzo smaczną kuchnią regionalną, ciesząca się uznaniem klientów.
Do wglądu również księga przychodu – rozchodu i opinie na Google.
Na terenie posesji znajdują się dwa własne parkingi na ok. 100 samochodów osobowych
Biznes gotowy do prowadzenia, do dalszego prosperowania i rozwijania go.
Ma wiele możliwości różnorodnej jego eksploatacji, zwłaszcza, że ma dogodną dla działalności usługowej lokalizację.
W cenę całej nieruchomości wliczone są wszelkie profesjonalne urządzenia i meble niezbędne do funkcjonowania lokalu gastronomicznego (całe wyposażenie kuchenne min. 2 zmywarki gastronomiczne, 9 zamrażarek, 6 lodówek, piec konwekcyjny, 3 kuchnie gazowo-elektryczne, 2 taborety gazowe, mikrofalówki, frytkownice, obieraczka do ziemniaków, kotły , stoły produkcyjne,wilk do mięsa, 2 automatyczne ekspresy do kawy, dyspenser do napojów, zastawa stołowa i inne) oraz wyposażenie mieszkań nad restauracją.
Nowemu właścicielowi przekażemy bazę współpracujących dostawców i usługodawców.

Za powyższą nieruchomość z działalnością gospodarczą i domem
cena 1 950 000 zł netto + 23% Vat . Obowiązkowo wystawiamy fakturę VAT
Przyszły właściciel korzysta z plaży przy jeziorze Hołny, będzie możliwość dzierżawy miejsca smażalni ryb oraz w przyszłości odkupu działki.

Nieruchomość wystawiona na sprzedaż z powodu zbliżającego się odejścia właścicieli na emeryturę.
Pow. handlowo-usługowe na sprzedaż, 856m2, 1950000 PLN, Sejny, Województwo podlaskie 
#pi1 #Pow. handlowo-usługowe #Sejny