web counter

Świętojańska 13, Gdynia, Województwo pomorskie, Polska

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  z   

5 500 PLN miesięcznie

Pow. handlowo-usługowe do wynajęcia

Dostępne od 11.04.2020

Lokal do wynajęcia w centrum Gdyni

Zaktualizowane: 28.03.2020. Odsłony: 1232

ID Ref # 18663


Liczba łazienek:
1
Powierzchnia użytkowa:
60 m2
Cena za metr:
91 PLN ⁄ m2
Powierzchnia całkowita:
75 m2
W sumie kondygnacji:
4 Piętra
Opis:
Przedmiotem wynajmu jest lokal o łącznej powierzchni 75m2 w ścisłym centrum miasta Gdyni przy reprezentatywnej ul. Świętojańskiej 13. Jest to trzeci lokal od wejścia na Skwer Kościuszki; skrzyżowania ul.Świętojańskiej z ul. 10 lutego. Lokalizacja gwarantuje duży ruch pieszy oraz samochodowy, zarówno w sezonie jak i w ciągu całego roku. Wokół znajdują się liczne miejsca parkingowe. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe, handlowe oraz gastronomiczne, a na pozostałych kondygnacjach – lokale mieszkalne. Po drugiej stronie ulicy jest słynny ”Pączuś” i „Gdyńska Zapiekanka” W bliskiej odległości, zaledwie paru minut spacerem jest plaża (3min), przystanki autobusowe (1min), dworzec PKP i SKM (8min) oraz galeria Batory (3min).
Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy mieszkalnej i jest doskonale doświetlony poprzez duże witryny. Do lokalu prowadzi wejście bezpośrednio z poziomu chodnika. Nad witryną miejsce na reklamę. Świetnie można zaprezentować produkty w gablocie, a przed wejściem znajduje się koperta dla dostawców. Lokal pół roku temu przeszedł remont. Została wyrównana podłoga i położone kafle. Ściany odświeżone na kolor biały. Podwieszony sufit na ok 50 cm, w którym ukryte są kable oraz zainstalowane nagłośnienie sufitowe.
Pomieszczenia
Od wejścia znajduje się wyremontowana sala ok. 45m2 przedzielona z zapleczem o powierzchni ok 15m2 jedynie płytą (możliwy demontaż płyty) Z zaplecza jest wejście na klatkę schodową, która prowadzi do piwnicy o powierzchni ok 15m2, gdzie znajduje się toaleta.
Cena
5500zł brutto dla właściciela + ok. 800zł czynsz dla spółdzielni (woda, ogrzewanie, wywóz śmieci, fundusz remontowy) + media
Kaucja 5500zł
Dodatkowe informacje:
- dużym atutem jest wysokość lokalu – 3,95 + podwieszony sufit na ok. 50cm
- brak możliwości podłączenia internetu stacjonarnego. Możliwe przepisanie korzystnej umowy na internet mobilny Play oraz telefon.
- zgoda na gastronomię
- obecnie jest tu drogeria
- dostępność lokalu do użytkowania – po tygodniu od podpisania umowy
- zainstalowany zewnętrzny baner z czujnikiem zmierzchu pół roku temu, wystarczy wymienić przód, instalacja sprawna, na gwarancji.

Zachęcam do kontaktu pod numerem 733150152

Zapraszam!

Kornelia
Pow. handlowo-usługowe do wynajęcia, 1 Liczba łazienek, 60m2, 5500 PLN miesięcznie, Świętojańska 13, Gdynia, Województwo pomorskie 
#pi1 #Pow. handlowo-usługowe #Gdynia