web counter

Cyaplinecka, Złocieniec, Województwo zachodniopomorskie, Polska

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  z   

2 500 000 PLN

Pow. handlowo-usługowe na sprzedaż

Dostępne od 20.01.2021

Jedyny hotel w mieście!

Zaktualizowane: 20.01.2021. Odsłony: 2695

ID Ref # 19475


Cena do negocjacji: 
Tak
Rodzaj ogłoszenia: 
pośrednio
Rok budowy: 
2007
Pokoje:
10+
Liczba łazienek:
10+
Powierzchnia całkowita:
783 m2
Powierzchnia działki:
1207 m2
Opis:
Na pierwszym piętrze znajdują się pokoje gościnne na powierzchni 433m². Urzekną Cię one atmosferą, ciepłą kolorystyką i komfortem. Hotel oferuje piętnaście komfortowo wyposażonych pokoi 1, 2, 3 i 4 osobowych. Może pomieścić 43 osoby przy pełnym obłożeniu bez dodatkowych łóżek. Wszystkie pokoje wyposażone są w prysznic lub wannę, telewizor i dostęp do Internetu. Pokój czteroosobowy jest wyposażony w oddzielną sypialnię.

Na parterze na powierzchni 350m² znajduje się restauracja z barem (120m²) oraz odpowiednie pomieszczenia, takie jak WC do gestów, kuchnia, pomieszczenia do przygotowywania posiłków, biuro, przechowalnia żywności i pokoje dla pracowników.
W piwnicy (ok. 45m²) znajduje się kotłownia i dwa kolejne pomieszczenia, które służą do przechowywania. Na poddaszu znajduje się kolejne pomieszczenie magazynowe o powierzchni ok. 20m².
Na terenie zewnętrznym znajduje się 7 miejsc parkingowych na przedniej stronie, które są dostępne dla klientów oraz ogródek piwny. Na zapleczu lub na dziedzińcu hotelu znajduje się więcej miejsc parkingowych i kolejny taras, który jest dostępny dla gości gastronomii.

Istnieje możliwość rozbudowy skrzydła na 1 piętrze o kolejne 8-9 pokoi. Na parterze powstaną kolejne pomieszczenia, np. sale konferencyjne lub podobne. Dalsza rozbudowa jest możliwa dzięki budowie drugiego piętra. Schody są już do tego przygotowane.

Wyposażenie hotelu jest bardzo nowoczesne. Na parterze znajduje się restauracja z nowoczesną ladą. Ponadto, istnieje kuchnia cateringowa (25m²) z przechowalniami żywności, WC dla gości i pokoje dla personelu.

Wyposażenie pokoju:

Łazienka z prysznicem i WC, TV i internetem. Wszystkie pokoje są dla niepalących.
Pow. handlowo-usługowe na sprzedaż, 10+ Pokoje, 2500000 PLN, Cyaplinecka, Złocieniec, Województwo zachodniopomorskie 
#pi1 #Pow. handlowo-usługowe #Złocieniec